Garaże blaszane

blaszaki

Potrzebujesz szybkiego i taniego sposobu na przechowanie czy magazynowanie rzeczy, które będzie też wytrzymałe i trwałe na lata? Garaż blaszany to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Blaszaki sprawdzają się bardzo dobrze na placach budowy, jako pomieszczenia gospodarcze i oczywiście służą również do parkowania samochodów. 

Charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy warunki atmosferyczne. Garaże blaszane zbudowane są z blachy trapezowej pokrytej ocynkiem, który ma właściwości antykorozyjne. Dzięki temu nie zardzewieje przez lata użytkowania, zachowując ładny wygląd i funkcjonalność. Dodatkowo nasze blaszaki mają wzmocnioną konstrukcję z profili zamkniętych, pokrytych farbą podkładową, oraz kratownice, dzięki czemu zachowują stabilność i stanowią ochronę przed czynnikami pogodowymi.

RODZAJE BLASZAKÓW

Garaże blaszane to najtańsza i najszybsza opcja w realizacji. Cechuje je prosta estetyka wykonania i łatwy montaż. W naszej ofercie znajdują się blaszaki z blachy:

  • ocynkowanej
  •  w kolorach RAL
  • drewnopodobnej

Standardowe wymiary: 3x5m, 4x6m, 5x6m, 6x6m. Oczywiście wymiary blaszaków można dowolnie modyfikować. Dostosujemy parametry do Twoich potrzeb. Blaszaki występują zarówno jednostanowiskowe jak i wielostanowiskowe. Mogą zostać też rozbudowane o dodatkową wiatę. W ofercie mamy dach jednospadowy (na tył lub na bok) oraz dwuspadowy.  Do wyboru mają Państwo też standardową bramę dwuskrzydłową lub uchylną.

blaszaki

Istnieje również możliwość podwyższenia, wydłużenia lub poszerzenia garażu. Zaopatrzenia w dodatkowe drzwi o szerokości 80, 90, 100cm, które mogą być zamontowane w dowolnym miejscu.  Bramy i drzwi w naszej ofercie posiadają bezpieczne zamknięcia na klucz.

Garaże blaszane można dowolnie skonfigurować – według potrzeb i upodobań klientów. Ta możliwość sprawia, że  garaż będzie idealnym uzupełnieniem aktualnej aranżacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem realizacji. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem i chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przed montażem należy się zapoznać z instrukcją – „Przygotowanie podłoża pod garaż blaszany”.

Montaż w województwie małopolskim, świętokrzyskim, śląskim, podkarpackim GRATIS!

Zapoznaj się z naszym podstawowym cennikiem garaży blaszanych! Naszą ofertę znajdziesz też na portalu OLX. W przypadku niestandardowych zleceń zapraszamy do kontaktu:

+48 608 777 040

blaszak